RESONANCE R17A

İhtiyaçlarınızı karşılamak için. Güzel tasarımlı.
Kaliteli malzemelerden yapılmış olan R17A, mükemmel bir tasarıma sahiptir.R17A, hava yolunu ve konuşma testini 7” dokunmatik ekranlı portatif ve kablosuz bir cihazda birleştirir. R17A’da Hughson Westlake otomatik saf ton testi vardır. R17A’yı kablosuz şarj sistemi sayesinde pilini adaptöre, takmaya gerek kalmadan şarj edebilirsiniz. !

İstediğiniz tüm testler parmağınızın ucunda ve otomatik odyometri testi ile çok kolay.
R17A’nın ebadı küçük olmasına rağmen, bir teşhis cihazı ile aynı test aralığını sunar. Frekans seviyeleri 125 Hz ila 8000 Hz arasında olup sinyal seviyeleri -10 dB HL ila 110 dB HL arasındadır. Ayrıca otomatik eşik belirleme özelliği sayesinde hastalarınıza hızla test yapmanıza yardımcı olur.

Dahili hasta hafızası ile her anlamda dost.
R17A’nın dahili hafızasına 3.000’den fazla hastanın test ve iletişim bilgilerini kaydedebilirsiniz. Daha sonra kliniğinizde bu verileri kolaylıkla bilgisayarınıza veya yazdırıcınıza aktarabilirsiniz. Dahili hafızası sayesin- de tarama testleri sırasında kağıtlar ve test formaları ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

Test sonuçlarını yazdırıcıya veya bilgisaya bluetooth ile kolaylıkla aktarın.
R17A’nın yeni Bluetooth kapasitesi, sizi hiç olmadığı kadar hızlı bağlar. Odyometrik verilerin PC’ye kolay- lıkla aktarılabilmesi için Windows® MDS Yazılımıyla Bluetooth teknolojisi üzerinden PC-entegrasyonu mümkündür. MDS yazılımı, yerel veya Noah ortamında Veri tabanı depolama, Yazdırma Sihirbazı ve geliş- miş rapor sayfası gibi özelliklere sahiptir.

Uygulanabilen Testler ve Diğer Özellikler
Hava yolu odyometrisi
Frekans alanı : 250Hz, 500Hz, 750Hz, 1000Hz, 1500Hz, 2000Hz, 3000Hz, 4000Hz,6000Hz, 8000Hz
Havayolu çıkışı : -10dB / 110dB
Otomatik Eşik Belirleme
Single , warble, pulse, continuous
Bilgisayar bağlantısı
Bluetooth bağlantısı
Kablosuz şarj sistemi

Paket İçeriği:
Resonance R17A odyometre cihazı
Hava yolu kulaklık seti
Hasta cevap butonu
Kablosuz şarj sistemi ve elektrik kablosu
MDS yazılımı ( demo )
Türkçe kullanım klavuzu
Kalibrasyon sertifikası
Bluetooth yazdırıcı ( Opsiyonel )