Kurumsal

1997 yılında kurulan Duyumed sadece işitme cihazları ve odyoloji konusunda faaliyet gösteren bir işitme çözümleri sağlayıcısıdır. Türkiye genelindeki şube ve yaygın bayi ağımız ile sektör için bütün olarak daha yüksek standartlar belirliyor, ürün ve hizmetlerimizi sektörün ihtiyaçlarına göre belirliyoruz.

Kalite Belge ve Sertifikalarımız
T.C. Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi (2021)
Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi (TSE 2021)
Sonic İşitme Cihazları 2021
T.C. Sağlık Bakanlığı Ruhsatı
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
TS Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi
ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetimi
ISO 20000-1:2011 Hizmet Yönetim Sistemi
ISO 27001-2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi

Misyonumuz

İşitme cihazları ve odyoloji cihazları ve satış sonrası hizmetinde "önce insan sağlığı" ilkesiyle çalışan dinamik bir şirket olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Hizmet kalitesinden ödün vermeden Duyumed markasını Türkiye işitme cihazı ve odyoloji sektöründe aranır markası haline getirmek hedefimizdir.

Değerlerimiz

Çalışanlarımız, partnerlerimiz, müşterilerimiz ve hastalarımızla olan ilişkilerimizde dürüst, paylaşımcı, disiplinli ve saygılı olmak temel değerlerimizdir.Türkiye Distribütörü Olduğumuz Marka ve Ürünler

Sonic İşitme Cihazları ( ABD / Danimarka )
Resonance Odyoloji Cihazları ( İtalya )
Amplivox Odyoloji Cihazları ( İngiltere )
MedRx REM Cihazları ( ABD )
Biomed Vestibüler Test Cihazları ( Almanya )
Echodia ABR Test Cihazları ( Fransa )

  1994 yılında işitme cihazı firmaları için teknoloji üretmek amacıyla kurulan Sonic Innovations, 1998 yılından itibaren kendi markasıyla da işitme cihazı üretmeye başlamış üstün işitme çözümleri tedarikçisidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan Sonic Innovations dünya çapında Uluslar arası ofislere ve imalat merkezlerine sahiptir.Sonic Innovations ve partnerleri 1.000.000'dan fazla Sonic işitme cihazını hastalarına uygulamış bulunmaktadır.

  1995 yılında kurulan ve HIMSA üyesi olan Resonance İtalya’nın köklü medikal cihazüreticilerinden MRS’in medikal markasıdır. MRS Firması Resonance markasına ek olarak sektörün önemli markaları için kendi markaları ile odyolojik ekipman üretmektedir.

  Oxfordshire İngiltere'de bulunan Amplivox 70 yıldır odyolojik ekipman dizayn ve üretimi yapan köklü bir İngiliz firmasıdır. Firmanın ürün portföyünde tarama , diagnostik , klinik ve endüstriyel tip odyometre cihazları , timpanometre cihazları ve sessiz kabinler bulunmaktadır.

  Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan MedRx işitme cihazları uygulaması için REM ve HIT sistemlerinin yanı sıra , bilgisayar tabanlı odyometre cihazları ve işitme profesyonelleri için video otoskop sistemleri üretmektedir.

  1997 yılında kurulan Biomed otorinolaringoloji ve nöroloji alanlarında uzman, vestibüler test cihazları ve uyarılmış işitsel potansiyeller test cihazları üretimi yapan bir firmadır.

  ECHODIA, 2009 yılında otorinolaringoloji alanında işitme değerlendirmesinde uzmanlaşmış bir şirkettir. Özellikle KBB doktorları ve odyoloji uzmanları için teknoloji ve ürün geliştirmektedir. Clermont-Ferrand Üniversitesi'nden Profesör Paul AVAN ile işbirliği ve araştırma departmanının benzersiz yetenekleri sayesinde ECHODIA, beklentilerinizi karşılamak için sürekli yenilikler sunuyor.