İşitme Cihazları

slide title border light image
slide title border light image

Daha iyi duymak için slide blue line

SONIC İŞİTME CİHAZI

Doğal ses ve etkileyici tasarımlar

Sonic | İşitsel Yenilikler… doğalgerçekçisesler

İşitme Cihazı teknolojisi ile ilgileniyorsanız Sonic’de hayran kalacağınız çok şey bulacaksınız…

Çevrenizdeki insanlara ve doğal seslere daha yakın olun!

Sonic teknolojileri, duymak istediğiniz sesler ile onsuz yaşayabileceğiniz gürültü arasındaki farkı tanıyan benzersiz dijital sinyal işleme stratejileri kullanır ve istenen sesleri otomatik olarak yükseltir ve işleyerek çeşitli dinleme ortamlarında size net, doğal işitme sağlar.

Tamamen şarj edilebilir!

MiniRITE T R stillerinde bulunan en son teknoloji olan Lityum-iyon (Li-ion) pilimiz ve şarj sistemimiz, akış sırasında bile size tam gün güç sunar. Şarj etmek kolaydır, yaklaşık 3 saatte tam güce ulaşır.

Dijital dünya ile bağlantı kurun!

IFTTT (If This Then That) hizmeti ile Radiant, Captivate, Enchant ve Trek modellerindeki Bluetooth özelliğine sahip işitme cihazlarınız bir çok internet uygulaması ile etkileşime girebilir ve kullanılabilir.

IFTTT ile size gelen e-postalar için işitme cihazınız sesli uyarı vermesi sağlanabilir, ebeveyn veya çocuklarınızın işitme cihazının pili bittiğinde size kısa mesaj gelmesi sağlanabilir, ebeveyn veya çocuklarınızın işitme cihazını açtıklarında veya kapattıklarında size bildirim gelmesi sağlanabilir.

IFTTT ve Sonic işitme cihazınızla yapabileceğiniz diğer şeyler için işitme uzmanınızdan bilgi alabilirsiniz.

Tamamen Farklı Bir Yaklaşım!

Sonic işitme cihazlarında sesleri parçalara bölen işleyen ve tekrar birleştiren kanal teknolojisi kullanılmaz. Bunun yerine sesi bir bütün olarak işleyen, doğallığını değiştirmeden arzu edilen konuşma seslerini yükseltirken istenmeyen seslerin rahatsız etmemesini sağlayan Konuşma Öncelikli Ses İşleme teknolojisi kullanılır.

Mobil cihazlara doğrudan ses akratımı!

İPhone® veya uyumlu Android ™ cihazlarınızdan işitme cihazlarına ses akışı gerçekleştirebilirsiniz. Müzik, TV ve telefon görüşmelerini doğrudan kulaklarınıza getirebilecek birçok aksesuar seçeneği mevcuttur.

Ücretsiz SoundLink 2 Uygulaması ile pil şarjını izleyebilir, dinleme programınızı değiştirebilir, ses seviyesini ayarlayabilir, kaybettiğiniz işitme cihazınızın yerini bulabilirsiniz.

İşitme uzmanınız her an yanınızda

Telefonunuza kuracağınız SoundLink Connect Uygulaması ile işitme merkezine gitmeden İşitme Cihazı Uzmanınızın işitme cihazınıza uzaktan bağlanarak istenen ayarları yapmasının rahatlığını ve keyfini yaşayın.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus blanorem ipsum dolor sit amet, consecte.

Adipiscing elit phasellus blanit ma… read more

Donec tellus massa, tristique sit amet condimentum vel, facilisis quis sapien.
Donec tellus massa, tristique sit amet condimentum vel, facilisis quis sapien.

Who We Are

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus blandit massa enikklam id valorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.

Phasellus blandit massa enim. Nullam id varius elit. blandit massa enim d varius blandit massa enimariusi d varius elit.

HTML/CSS
100%
Design
85%
WordPress
75%
Photoshop
85%

Meet Our Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit massa enim. Nullam id varius nunc.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus blandit massa enim. Nullam id varius nunc. Vivamus bibendum magna ex, et faucibus lacus venenatis eget.