Sonic | Captivate İşte Hayat Bu..

Captivate ile tanışın ve hayatınızdaki unutulmaz anları en iyi şekilde duyun…

Daha doğal ses!

SmartCompress bulunduğunuz ortamı analiz eder ve doğal bir ses deneyimi için sesleri hızlı ve otomatik olarak ayarlar.

Daha az dikkat dağıtıcı sesler!

İlham verici deneyimler!

Genişletilmiş Dinamik Alan, sadece Captivate100 modelinde mevcuttur, Daha etkileyici bir eğlence deneyimi için sinema salonları, toplantı salonları ve derslikler gibi yerlerdeki yüksek ve dramatik sesleri bozulma olmadan net bir şekilde korur.

2.4GHz Bluetooth Teknolojisi Sayesinde Teknolojiye Bağlanın!

Güncellenmiş 2,4 GHz Bluetooth® Düşük Enerji (BLE) özelliği ile iPhone işitme cihazları ile doğrudan Android işitme cihazları ile aksesuar kullanarak dünyaya bağlanın.

Akıllı Telefonunuz ile İşitme Cihazınızı Kontrol Edin!

App Store veya Google Play mağazalarından indireceğiniz SoundLink 2 uygulaması ile iPhone ve Android cihazlar üzerinden Captivate işitme cihazınızın sesi seviyesini, programını değiştirebilir, Captivate işitme cihazınızın pil seviyesini takip edebilir ve hatta işitme cihazınızı kaybettiğinizde ‘’İşitme Cihazımı Bul’’ özelliği sayesinde işitme cihazınızı bulabilirsiniz.

işitmecihazı-soundlink3

Net konuşma sesleri!

Gürültüde Konuşma (SPiN) Yönetimi en çok yardıma ihtiyaç duyabileceğiniz gürültülü ortamlarda sözcükleri duyma yeteneğinizi geliştirir.

Yeni işitme cihazlarınızla konforu yakalayın!

Captivate’in Adaptasyon Yönetimi ihtiyacınız olan ses ve netlikte rahat olana kadar ayarlarınızı belirli bir süre boyunca otomatik olarak ayarlar.
Tinnitus SoundSupport sayesinde kulaklarınızdaki çınlamanın ( tinnitus ) algısını azaltarak verdiği rahatsızlığı azaltır.
Yüksek frekanslı işitme kayıplarına yardımcı olur. İleri derecede yüksek frekanslı işitme kaybınız varsa, kadınların ve çocukların sesleri gibi bazı yüksek tonlu seslerin duyulması daha zor olabilir. Frekans Transferi bu sesleri algılamanızın daha kolay olacağı bir aralığa kaydırır.

Darbe Gürültü Azaltma,

Ani ve yüksek seslerin verdiği rahatsızlığı azaltır.
Tabak, tava ve tencere tıngırtısı gibi istenmeyen şiddetli ve ani gürültüler konuşmanın akışını bozup işitme problemi yaşayan bireylerin konuşmaları kaçırmasına sebep olabilir. Darbe Gürültü Azaltma ile Captivate, konuşmayı veya insanların işitmek istediği diğer girdileri değiştirmeden, beklenmedik sesleri tanımlar ve bastırır. Sadece Captivate 100|80|60|40 modellerinde mevcuttur.

İşitme uzmanınız her an yanınızda

Telefonunuza kuracağınız SoundLink Connect Uygulaması ile işitme merkezine gitmeden İşitme Cihazı Uzmanınızın işitme cihazınıza uzaktan bağlanarak istenen ayarları yapmasının rahatlığını ve keyfini yaşayın.

Tinnitus SoundSupport tinnitus rahatsızlığı olan bireyler için eşzamanlı olarak işitme desteği sağlayıp rahatlatma sesi seçenekleri üretir. Bireyin kulak çınlaması ihtiyaçlarına ve tercihlerine uyacak şekilde seslerin seviyesini ve frekansını kolayca seçip değiştirilebilmektedir.

Tinnitus SoundSupport kontrolleri hastalarımız SoundLink 2 uygulamasını kullanarak kontrol edebilmektedir.

App Store veya Google Play mağazalarından indireceğiniz SoundLink 2 uygulaması ile iPhone ve Android cihazlar üzerinden Radiant işitme cihazınızın sesi seviyesini, programını değiştirebilir, Radiant işitme cihazınızın pil seviyesini takip edebilir ve hatta işitme cihazınızı kaybettiğinizde ‘’İşitme Cihazımı Bul’’ özelliği sayesinde işitme cihazınızı bulabilirsiniz.

SoundLink SoundConnect uygulaması ile internet erişiminizin olduğu her yerde ihtitaç duyduğunuz takdirde işitme uzmanınız Sonic Captivate işitme cihazınıza online olarak bağlanarak gerekli değişiklikleri yapabilir ve Sonic Captivate işitme cihazınızın ayarlarını düzenleyebilir. Bu bağlantı sırasında işitme uzmanınızla görüntülü veya sesli olarak görüşerek ihtiyaçlarınız ve istediğiniz değişiklikleri aktarabilirsiniz

Captivate ailesi 100, 80, 60, 40, 20 teknoloji seviyelerinde, farklı işitme kayıpları ve stil tercihleri için miniBTE ve miniRITE seçeneklerinde sunulmaktadır.

Captivate

Model ve Stiller

Captivate ailesi 100, 80, 60, 40, 20 teknoloji seviyelerinde, farklı işitme kayıpları ve stil tercihleri için miniBTE ve miniRITE seçeneklerinde sunulmaktadır.

Özelliklere Genel Bakış Standart Opsiyonel   ▄ Standart • Opsiyonel
Captivate
100
Captivate 80Captivate 60Captivate 40Captivate 20
Ses Kalitesi
Sinyal İşlemeKonuşma Değişkeni İşleme
SmartCompress 10 Seçenek6 Seçenek2 Seçenek
Frekans Bant Genişliği10kHz8kHz8kHz8kHz8kHz
Phoneme Focus
Envolope Focus
Genişletilmiş Dinamik Alan
Düşük Frekans Artışı
Frekans Transferi
Tinnitus SoundSupport
Adaptif Feedback İptal Edici Pro
Gürültü Yönetimi
SPİN Gürültü Azaltma4 Seçenek4 Seçenek3 Seçenek2 Seçenek2 Seçenek
SPİN Kontrol4 Seçenek3 Seçenek2 Seçenek
Darbe Gürültü Baskılama4 Seçenek3 Seçenek3 Seçenek2 Seçenek
Rüzgar Gürültü Baskılama
Yumuşak Gürültü Baskılama
Yönlülük
SPİN Yönlülük2Seçenek1 Seçenek1 SeçenekDüşükDüşük
Omni Yönlülük
Sabit Yönlülük
Gerçek Yönlülük
Binaural Koordinasyon
Ses ve Program Değişimi
Binaural Gürültü Baskılama
Telefonsuz Kulak Kontrolü
Programlama Seçenekleri
Universal Program
Fitting Bantları161412108
Ortamlar1413131010
Manuel Dinleme Programları44444
SmartMusic Programı
Uçak Programı
Veri Kaydetme
Adaptasyon Yönetimi
Kablosuz Programlama
Gerçek Kulak Ölçümü
Hasta Konforları
Program Butonuyla Sessize Alma
Duyulabilir Performans Göstergeleri
Başlangıç Geçikmesi
Dual-Radyo Sistemi
Kablosuz Bağlantı Aksesuarları
If This Then That(IFTTT) İnternet Bağlantısı