Sonic | İşitme Cihazları Mobil Uygulamaları

Sonic işitme cihazlarınız ile beraber kullanacağınız mobil uygulamalar işitme konforunuzu en üst düzeye taşırken dünyaya kablosuz bağlantı ile bağlanmanızı sağlayacaktır.

SoundLink 2 Akıllı Telefon Uygulaması

SoundLink 2 uygulaması tüm iPhone ve Android telefonlarla işitme cihazınızın ses seviyesini kontrol etmenizi, program değişikliklerini kontrol etmenizi, pil şarjını takip etmenizi ve işitme cihazımı bul özelliği sayesinde işitme cihazınızı kaybetmeniz durumunda işitme cihazınızı bulmanızı sağlar.

Kulak çınlaması (tinnitus) problemi yaşayan hastalarımız uygulama sayesinde Tinnitus SoundSupport özelliğini kontrol edebilirler.

SoundLink 2 uygulaması ayrıca IFTTT web sitesindeki Sonic hizmetlerine kullanıcıları bağlayabilir. IFTTT uygulaması ile istediğiniz uyumlu Sonic işitme cihazının pil seviyesi, cihazın takılıp çıkartılması gibi durumlar için istediğiniz uyumlu telefona bildirimler gelmesini sağlayabilirsiniz.


SoundLink Connect Uygulaması

İşitme uzmanınız her an yanınızda! SoundLink Connect Uzak Ayar Desteği (Remote Fitting) randevuları için işitme uzmanınıza kablosuz bağlantı sağlar. Uzak Ayar Desteği (Remote Fitting) video, sesli, yazılı iletişim ve gerçek zamanlı işitme cihazı ayarlarını içerir. Telefonunuza kuracağınız SoundLink Connect Uygulaması ile işitme merkezine gitmeden İşitme Cihazı Uzmanınızın işitme cihazınıza uzaktan bağlanarak istenen ayarları yapmasının rahatlığını ve keyfini yaşayabilirsiniz. Uygulama kullanımı, bir işitme cihazı sağlayıcısından randevu ve hesap aktivasyonu gerektirir.