Sonic | İşitme Cihazları Mobil Uygulamaları

Sonic işitme cihazlarınız ile beraber kullanacağınız mobil uygulamalar işitme konforunuzu en üst düzeye taşırken dünyaya kablosuz bağlantı ile bağlanmanızı sağlayacaktır.

SONIC | SoundLink 3

İhtiyacınız Olan Her Şey Tek Bir Uygulama İçerisinde!

SoundLink 3, tek bir uygulamada işitme cihazının uzaktan kontrol edilmesini ve gerektiğinde klinisyenin hastanın işitme cihazına uzaktan bağlanarak ayar (fitting) değişikliklerini yapabilmesini sağlar.

Ses seviyesi ve program değişiklikleri gibi kablosuz işlemleri ve daha fazlasını iPhone® veya AndroidTM akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

Uygulama üzerinden işitme cihazının pil seviyesini takip edebilir ve işitme cihazınızı kaybetmeniz durumunda "İşitme cihazımı bul" özelliği işitme cihazınızı bulmanıza yardım edebilir.

Ayrıca uygulama sayesinde işitme cihazınızı uzak mikrofon (3. mikrofon) olarak kullanabilirsiniz.

SoundLink 3 içerisinde ayrıca Tinnitus (kulak çınlaması) olan ve SoundSupport özellikli Sonic işitme modellerini kullanan kullanıcıların bu özelliği kişiselleştirebilmesi için Tinnitus SoundSupport kontrolü yer alır.

SoundLink 3 içerisinde yer alan ‘’Uzaktan Uygulama’’ (Remote Fitting) özelliği sayesinde uyumlu Sonic işitme cihazı kullanıcıları video, ses ve metin iletişimi ile gerçek zamanlı olarak işitme uzmanıyla kablosuz bağlantı kurararak uzak işitme cihazı ayarı / uygulaması desteği alabilirler.

SoundLink 3 Uygulaması tüm Sonic Bluetooth® işitme cihazlarıyla uyumludur. Sonic SoundLink 3 uygulamasını akıllı telefonunuzun desteklediği uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

soundlink 3 play store