Sonic | İşitmeye Yardımcı CihazlarAksesuarlar

Sonic işitme cihazlarınız ile beraber kullanacağınız işitmeye yardımcı cihazlar ve akıllı telefon uygulamaları işitme konforunuzu en üst düzeye taşırken dünyaya kablosuz bağlantı ile bağlanmanızı sağlayacaktır.

TV Adaptörü

TV Adaptörü ile televizyon sesini yüksek kaliteli dijital stereo sesle, doğrudan işitme cihazlarınızdan dinleyebilirsiniz.

Eşleştirme ve kurulum çok kolaydır. TV Adaptörü bluetooh ile ses aktarımı özelliğine sahip tüm Sonic modelleri ile uyumludur.

Şarj Cihazı

Şarj Cihazı Radiant, Captivate ve CROS MNR T R ve Radiant MNB T R şarj edilebilir işitme cihazlarının temassız şarj edilmesini sağlar.

Taşınabilir Şarj Cihazı

Taşınabilir Şarj Cihazı power bank (taşınabilir güç bankası) özelliği sayesinde elektrik kaynağına ihtiyaç olmadan şarj sağlar. Tüm SONIC MiniRITE T R ve miniBTE T R modelleri ile uyumludur.

Uzaktan Kumanda

Akıllı telefon kullanmayan Sonic işitme cihazı kullanıcılarının işitme cihazlarının ses ve program değişikliklerini kablosuz olarak yapabilmesi için dizayn edilmiştir.

Sound Clip

Sound Clip bir uzak mikrofondur ve işitme cihazınızından alacağınız konforu bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olur.

Sound Clip konuşmacı ile aranızda mesafe vee gürültü olduğu ortamlarda ses kaynağından gelen seslerin doğrudan işitme cihazınıza iletilmesini sağlamaktadır.
Aynı zamanda uzaktan kumanda fonksiyonuna da sahip olan Sound Clip akıllı telefon kullanmak istemeyen hastaların işitme cihazlarını uzaktan kontrol edebilmesine olanak sağlar.

Edu Mic

EduMic 2.4GHz teknolojisini kullanan ilk FM sistemi ve işitme cihazı uzak mikrofon sistemidir.


EduMic dahili yönlü mikrofonu ve gürültü azaltma özelliği sayesinde sınıf veya toplantı salonu gibi dinlemeyi zorlaştıran mesafe, gürültü veya yankı faktörleri bulunan ortamlarda sinyal-gürültü oranını arttırarak işitme cihazı kullanıcısına üstün işitme deneyimi sağlar.