SONIC | captivate

Sonic | Captivate İşte Hayat Bu..

Captivate ile tanışın ve hayatınızdaki unutulmaz anları en iyi şekilde duyun…

Daha doğal ses!

SmartCompress bulunduğunuz ortamı analiz eder ve doğal bir ses deneyimi için sesleri hızlı ve otomatik olarak ayarlar.

Net konuşma sesleri!

Gürültüde Konuşma (SPiN) Yönetimi en çok yardıma ihtiyaç duyabileceğiniz gürültülü ortamlarda sözcükleri duyma yeteneğinizi geliştirir.

Daha az dikkat dağıtıcı sesler!

İlham verici deneyimler!

Genişletilmiş Dinamik Alan, sadece Captivate100 modelinde mevcuttur, Daha etkileyici bir eğlence deneyimi için sinema salonları, toplantı salonları ve derslikler gibi yerlerdeki yüksek ve dramatik sesleri bozulma olmadan net bir şekilde korur.

Feedback problem değil

Feedbackten daha sinir bozucu çok az ses olduğundan, Adaptif Feedback İptal Edici rahatsızlık veren sinyalleri ortadan kaldırıp daha başlamadan önce feedback’e saldırarak ortadan kaldıracaktır.

Doğru yere giden frekans

Sınırlı yüksek frekanslı koklea fonksiyonu olan hastalar için özel olarak tasarlanmış bir özellik olan Frekans Transferi, yüksek frekanslı girdileri sıkıştırıp daha iyi işitmeli frekanslara “kaydırır”. Sonuç, konuşma işaretlerinin genel işitilebilirliğini iyileştirir.

Yeni işitme cihazlarınızla konforu yakalayın

Captivate’in Adaptasyon Yönetimi ihtiyacınız olan ses ve netlikte rahat olana kadar ayarlarınızı belirli bir süre boyunca otomatik olarak ayarlar.

Tinnitus SoundSupport sayesinde kulaklarınızdaki çınlamanın ( tinnitus ) algısını azaltarak verdiği rahatsızlığı azaltır.

Yüksek frekanslı işitme kayıplarına yardımcı olur. İleri derecede yüksek frekanslı işitme kaybınız varsa, kadınların ve çocukların sesleri gibi bazı yüksek tonlu seslerin duyulması daha zor olabilir. Frekans Transferi bu sesleri algılamanızın daha kolay olacağı bir aralığa kaydırır.

Darbe Gürültü Azaltma, ani ve yüksek seslerin verdiği rahatsızlığı azaltır.

Tabak, tava ve tencere tıngırtısı gibi istenmeyen şiddetli ve ani gürültüler konuşmanın akışını bozup işitme problemi yaşayan bireylerin konuşmaları kaçırmasına sebep olabilir. Darbe Gürültü Azaltma ile Captivate, konuşmayı veya insanların işitmek istediği diğer girdileri değiştirmeden, beklenmedik sesleri tanımlar ve bastırır. Sadece Captivate 100|80|60|40 modellerinde mevcuttur.

Her ortamda özgüven

Çevre Sınıflandırma, çift kulağa gelen sesleri analiz eder ve duruma uygun olarak özellikleri ve amplifikasyonu ayarlar.

Analog Ses Kontrolü, sesi 1 veya 2 dB’lik artışlarla kesin olarak ayarlayarak dinamik aralığı düşük olan hastalarda ince kontrol sağlar.

LED Görsel Gösterge sayesinde pil ömrünü ve program değişikliklerini görsel olarak takip edebilirsiniz.

İşitme uzmanınız her an yanınızda

Telefonunuza kuracağınız SoundLink Connect Uygulaması ile işitme merkezine gitmeden İşitme Cihazı Uzmanınızın işitme cihazınıza uzaktan bağlanarak istenen ayarları yapmasının rahatlığını ve keyfini yaşayın.